KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16185423
nr 1618 5423
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:16:14
300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr